Kredyty frankowe

Kredyt frankowy stanowi dla wielu osób istotne obciążenie finansowe. Można jednak uwolnić się od kredytu we frankach. Jeśli szukają Państwo kancelarii radcowskiej, zapewniającej profesjonalną pomoc frankowiczom to zapraszam do kontaktu.

 

Kredyty frankowe, a spór sądowy z bankiem

Mimo upływu lat wciąż wiele osób zadaje sobie pytanie, czy warto w ogóle rozpoczynać sądową batalię z bankiem.  Odpowiedź brzmi – warto. Szansa na polubowne rozwiązanie, w takiej kwestii jak kredyty frankowe, jest raczej nikła.
W Kancelarii oferuję kompleksową pomoc frankowiczom. Prowadzę postępowania mające na celu unieważnienie lub przewalutowanie (odfrankowienie) zaciągniętego zobowiązania. Wiele z tzw. procesów frankowych kończy się sukcesem, a orzecznictwo Sądu Najwyższego staje się coraz bardziej przychylne frankowiczom.

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, dlatego przed przystąpieniem do działania najpierw analizuję umowę i dokumenty kredytowe, co jest podstawą strategii postępowania w przypadku procesów frankowych i pozwala określić wysokość roszczeń. Następnie omawiamy warunki współpracy. Kolejny krok to przygotowanie skutecznego pozwu przeciwko bankowi. 

Zajmuję się sprawami, dotyczącymi wszystkich banków, w tym m.in.: Getin Noble Bank, PKO BP, Bank Millennium, mBank, Bank BPH, Santander Bank Polska czy PEKAO.