Kim jestem?

Dagmara Dolak-Janiszewska Radca prawny, mediator

Szanowni Państwo,
Nazywam się Dagmara Dolak-Janiszewska. Jestem absolwentką Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie. Od 2018 roku jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. W latach 2018-2020 odbywałam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. W 2021 roku po zdanym pozytywnie egzaminie, uzyskałam tytuł radcy prawnego oraz wpis na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyłam podyplomowe studia menedżerskie z audytu i kontroli na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego z wynikiem bardzo dobrym.
Ponadto, prowadzę postępowania mediacyjne w zakresie prawa rodzinnego, prawa cywilnego i prawa gospodarczego. Jestem wpisana na listę stałych mediatorów Sądu Okręgowego w Warszawie i Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie.
Swoje doświadczenie zawodowe zaczęłam zdobywać od 2004r. w Sądzie Rejonowym w Nowym Dworze Mazowieckim, podejmując pracę na I roku studiów na stanowisku protokolanta sądowego w Wydziałach: Cywilnym, Rodzinnym i Karnym oraz po uzyskaniu tytułu magistra prawa jako asystent sędziego w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Wydziale Karnym. W tym czasie zdobyłam gruntowną wiedzę oraz doświadczenie zawodowe niezbędne do udzielania porad prawnych oraz wszechstronnego reprezentowania Klientów w postępowaniach sądowych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego oraz karnego.
Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w bankach: Sygma Bank Polska S. A., w centrali Banku Gospodarki Żywnościowej S.A. oraz BNP Paribas Bank Polska, gdzie zajmowałam się windykacją i restrukturyzacją klientów Banku a także w kancelariach prawnych, gdzie zajmowałam się w szczególności prawem cywilnym – kredyty frankowe, prawo rodzinne, gospodarcze i z zakresu prawa pracy.
Systematycznie uczestniczę w szkoleniach, podnosząc cały czas swoje umiejętności zawodowe. Najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do klienta i zgłaszanego przez niego problemu, a także relacja oparta na wzajemnej współpracy. Swój zawód wykonuję z pasją i pełnym zaangażowaniem, mając na celu dobro Klienta. Efektem takich działań jest zaufanie, którym obdarzają mnie moi klienci.

Serdecznie zapraszam,
Dagmara Dolak-Janiszewska
Radca prawny, mediator