Opinie

4 thoughts on “opinie”

  1. Profesjonalistka w każdym calu. Bardzo sympatyczna i konkretna kobieta. Pomogła mi w bardzo trudnej sprawie i dzięki Pani Mecenas sprawa zakończyła się dla mnie pozytywnie. Polecam z całego serca – klient z Łomianek

  2. Panią Dagmarę poleciła mi znajoma.  Dzięki niej wszystko się udało i jestem już po rozwodzie. Okazała się człowiekiem bardzo sumiennym i skutecznym. Przede wszystkim miała dla mnie czas, podtrzymywała na duchu a to jest bardzo ważne. Naprawdę polecam Panią Dagmarę wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują. Bardzo dziękuje Pani i pozdrawiam. Jestem bardzo zadowolona – Ania K.

  3. Zarząd Yecopharm Sp. z o.o.

    Jesteśmy zadowoleni z oferty przygotowanej przez tą kancelarię jeśli chodzi o obsługę windykacyjną firmy. Atuty współpracy z kancelarią: profesjonalizm, rzetelność, terminowość i szybkość działania. Współpracę pod każdym względem oceniam bardzo dobrze. Decyzja o podjęciu współpracy z tą kancelarią prawną, to dla przedsiębiorcy swego rodzaju inwestycja, która po stokroć się zwraca. Szczerze polecam!

  4. Wyjątkowej klasy specjalistka. Pomogła nam w bardzo trudnej sprawie frankowej. Dzięki niej nareszcie możemy żyć spokojnie. Z czystym sercem polecam każdemu takiego radcę prawnego!

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *